درباره ما بدانید

آشنایی با گروهی که می‌خواهید کار خود را به آن بسپارید بسیار مهم است. ما را بیش از یک نام و یک نماد بشناسید ..

پشتیگبان ساسانی

پشتیگبان در سال ۱۳۹۸ و در آغاز با هدف ارائه راهکار در زمینه طراحی وب سایت های پلتفرم‌های موزیک استریمینگ و آنلاین استور بنیانگذاری شد. در آغاز با نام پرسیسا (persisa) و به نشانی persisa.ir کار خود را آغاز کرده و در زمستان ۱۴۰۱ برآن شدیم تا با نام پشتیگبان سرنوشت خود را دنبال کنیم.

تاکنون در زمینه‌های بسیاری پروژه‌های گوناگونی به انجام رسانیده‌ایم که از این میان می‌توان به زمینه صرافی رمزارز، پلتفرم پخش آنلاین موزیک، اسکریپت آماده جهت راه اندازی فروشگاه گیفت کارت، مد و پوشاک و دیگر زمینه‌ها اشاره کرد.

ما با پیشگامی در ساخت سیستم‌های پیچیده در ایران، به پیشرفت روز افزون این زمینه یاری رسانده و هم‌اکنون سیستم‌های بسیاری بر اساس ایده/الگوریتم‌ها و راهکارهای‌ما پیاده سازی و به اجرا رسیده‌اند.

بنیانگذار گروه‌ما، جوانی ایرانی با دانش بالا در زمینه برنامه‌نویسی بک‌اند، مدیریت سرور و شبکه‌های کامپیوتری است و دیگر همکاران به روش پروژه‌ای/دورکاری در زمینه‌های دیزاین گرافیک، برنامه نویسی frontend و پشتیبانی کاربران با ما همکاری می‌کنند.

پشتیگبان به پیشینه کاری خود می‌بالد - بنیامین پاینده (بنیان گذار)

پ.ن: دامنه پیشین ما persisa.ir، دیگر در دسترس نبوده و با تلاش به باز کردن آن به pushtigban.com فرستاده می‌شوید.


پشتیگبان نام گروه ما برگرفته از نمادی باستانی است که ریشه در تاریخ و هویت ایرانیان دارد، ما به امید آن تلاش می‌کنیم تا روزی نام گروه ما با خدمت‌رسانی به ایرانیان در دنیای وب ایران‌زمین بدرخشد.

این نام که دارای ریشه پارسی بوده و امروزه «پشتیبان» خوانده می‌شود، در روزگاران کهن در ایران دارای پیشینه و نمادی ویژه بوده است.