مشاوره رایگان ✨

درباره ما بدانید

آشنایی با گروهی که می‌خواهید کار خود را به آن بسپارید بسیار مهم است


پشتیگبان ساسانی

پشتیگبان در سال ۱۳۹۸ و در آغاز با هدف ارائه راهکار در زمینه طراحی وب سایت های پلتفرم‌های موزیک استریمینگ و آنلاین استور بنیانگذاری شد.

در آغاز با نام‌های تجاری دیگری کار خود را آغاز کرده و در زمستان ۱۴۰۱ برآن شدیم تا با نام پشتیگبان در خدمت کاربران گرامی باشیم.

تاکنون در زمینه‌های بسیاری پروژه‌های گوناگونی به انجام رسانیده‌ایم که می‌توان به زمینه صرافی رمزارز، پلتفرم پخش آنلاین موزیک، اسکریپت آماده جهت راه اندازی فروشگاه آنلاین در کسب و کارهای گوناگون اشاره کرد.

هسته بنیادین گروه‌ما، جوانی ایرانی با دانش فنی بالا در زمینه برنامه‌نویسی بک‌اند/فرانت‌اند، اپلیکیشن و شبکه‌های کامپیوتری است و دیگر همکاران به روش پروژه‌ای/دورکاری در زمینه‌های دیزاین گرافیک، برنامه نویسی frontend و پشتیبانی کاربران با ما همکاری می‌کنند.

ما با پیشگامی در ساخت سیستم‌های پیچیده در ایران، به پیشرفت روز افزون این زمینه یاری رسانده و هم‌اکنون سیستم‌های بسیاری بر اساس ایده/الگوریتم‌ها و راهکارهای‌ما پیاده سازی و به اجرا رسیده‌اند.

پشتیگبان به پیشینه کاری خود می‌بالد - بنیامین پاینده (بنیان گذار)


نام گروه ما برگرفته از نامی باستانی است که ریشه در تاریخ و هویت ایرانی دارد و به امید آن تلاش می‌کنیم که روزی نام گروه ما با خدمت‌رسانی به پارسی‌زبانان در دنیای وب ایران‌زمین بدرخشد.

نام پشتیگبان ریشه پارسی داشته و امروزه «پشتیبان» خوانده می‌شود دیرباز در روزگاران کهن در ایران دارای پیشینه و نمادی ویژه بوده است.